Onderstaande bericht is al meermaals gedeeld onder de ouders en overige belangstellenden. Afgelopen zaterdag was het met veel improvisatie nog te regelen, maar aankomend weekend gaan we helaas een negatieve primeur beleven binnen onze vereniging

DE KANTINE EN KEUKEN ZULLEN VAN 8 TOT 10 UUR GESLOTEN ZIJN !!

We kunnen helaas niet anders , want de bereidwillendheid is zodanig laag, dat we wel moeten.

Wat betekend dit voor uw kind as zaterdag ? Voor de wedstrijd is er geen koffie voor de ouders en opa’s en oma’s. de kleine broertjes en zusjes kunnen geen zakje chips halen. En de spelers zelf…. ook voor hen is er na afloop geen hapje en drankje te halen.

Zijn wij als club trots op deze ontwikkeling ? Nee, verre van. Maar de roofbouw op de kleine groep mensen die wel klaar staan achter de bar en/of keuken heeft zijn punt bereikt dat het rooster niet langer rond te krijgen is.

Sta alsnog op voor uw club en meld U aan !!!

Voor het nieuwe seizoen zijn we dringend op zoek naar vrijwilligers die achter de bar en/of in de keuken willen helpen. Het tekort is nu zo heftig dat als niemand zich aanmeld we moeten besluiten dat de kantine op zaterdag gesloten blijft. Het kan toch niet zo zijn nu de jeugd weer groeiende is dat er voor of na de wedstrijd geen drankje of een warme hap gehaald kan worden.

Het grootste probleem is de ochtenddienst op zaterdag van 08:00 uur tot 13:00 uur zowel voor de keuken als de bar. Als je niet wilt dat de kantine sluit meld je dan aan als vrijwilliger en geef aan of je een bar- of keukendienst wilt draaien. Stuur een e-mail naar hennievoetee@gmail.com met je naam en telefoonnummer dan neem ik contact met je op. Dus niet nadenken maar doen.

 !!!

Voor de middag kunnen we natuurlijk ook nog vrijwilligers gebruiken. Dit is vanaf 13:00 uur tot ongeveer 18:00 uur